Loading...
O nas 2017-05-16T00:11:47+00:00

STUDIO COLOR

Studio Color to wyjątkowe miejsce, które zrodziło się z pasji pielęgnowania wspomnień. W twórczej atmosferze, pełnej zaangażowania, kreatywnych pomysłów i porządnej dawki uśmiechu chwytamy ulotne chwile, aby stały się pamiątką na całe życie.

W zależności od pragnień naszych klientów eksponujemy kobiece piękno, błysk w oczach zakochanych, radość dziecka znajdującego ukojenie w objęciach rodziców, zabawę z czworonogiem czy studniówkowy taniec.Niepowtarzalne chwile wymagają nieszablonowej oprawy, dlatego do każdej sesji zdjęciowej i realizacji wideo podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy w niezwykłą podróż do krainy wspomnień. To prawdziwy zaszczyt towarzyszyć Wam w tak pięknych momentach życia.

„Chcemy Wam serdecznie podziękować .
Praca wasza włożona w trafne wybranie zdjęć i profesjonalne złożenie filmu
w jedna całość , pozostanie dla nas piękną pamiątką, do której zawsze
chętnie będziemy powracać.
Profesjonalna firma godna polecenia.
Dziękujemy.
Renata i Daniel Sablińscy.”

Renata i Daniel

„Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Studiem Color.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan Marek kamerował nasze wesele , a opinie na temat Jego zaangażowania mogliśmy usłyszeć od naszych gości ” Kamerzysta był wszędzie”.
Pomimo dzielącej nas odległości współpraca przebiegała bezproblemowo.
Przygotowanym teledyskiem przez Pana Marka jesteśmy zachwyceni.

Pozdrawiamy”

Małgosia i Maciek

„Fantastyczna Pani fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!!!! Mamy cudną pamiątkę ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy a jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Jej zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Dzięki Pati:) Polecam wszystkim.”

ROBERT FRANK

NASI KLIENCI